معرفی برند کرویا

شرکت بادرنگ طب کوهستان به شماره ثبت ۱۳۳۶۵ با پشتوانه ۱۵ سال تحقیقات دانشگاهی موفق به اختراع و فراوری طیفی از عصاره های درمانی کاملا گیاهی و ارگانیک شد که تحت نام تجاری_برند کرویا هم اکنون در حال فعالیت است. شما در سایت کرویا می توانید با محوریت فعالیت و محصولات آشنا شوید و در راستای سلامتی خود و عزیزانتان از محصولات گیاهی کرویا بهره ببرید.

درباره برند کرویا

مفتخریم تا برای اولین بار در کشور اطلاعات کاربردی و مفیدی را در مورد ساده ترین روشهای پیشگیری و درمان با محصولات گیاهی و خانگی که بر اساس منابع معتبر طب سنتی ایران و جهان و منابع گیاه درمانی جدید است را خدمت علاقمندان ارائه کنیم . مدیریت سایت بر عهده مهندس بابک عزتی رنجبر کارشناس ارشد متخصص گیاه دارویی با سابقه پانزده سال تدریس و تحقیق در مورد داروهای گیاهی و طب اصیل ایرانی اسلامی است
مهم ترین سوابق ایشون عبارتند از تالیف ۱۴ مقاله علمی و پژوهشی در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی داخل و خارج از کشور ، صاحب دو عنوان ثبت اختراع ، استاد نمونه طب سنتی و گیاهان دارویی مراکز دانشگاهی ، کارآفرین برتر در حوزه گیاهان دارویی دانشگاه بوعلی سینا همدان ، داور رسمی کنگره طب سنتی، کارشناس مجری برنامه اکسیر زندگی شرکت همراه اول کشور و مدیر عامل شرکت فناور بادرنگ طب کوهستان با نام تجاری ” کرویا”

درباره شرکت بادرنگ طب کوهستان

شرکت فناور باد رنگ طب کوهستان متشکل از نخبگان دانشگاهی با سابقه ۱۵ سال تحقیق تجربه و تخصص ، با شماره ثبت ۱۳۳۶۵ در محل پارک علم و فناوری همدان مستقر بوده و دارای مجوز فناوری وزارت علوم ، پروانه ساخت سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت برای تولید عصاره های گیاهی و برند حلال برای محصولات خود است و مفتخر است برای اولین بار در غرب کشور موفق به تولید عصاره های گیاهی با مجوز های قانونی لازم با پایه اتانول طبی ، پلی اتیلن گلایکول و روغن های ثابت و از منابع ارگانیک گیاهی گشته است

مجوزها و اعتبارات شرکت بادرنگ طب کوهستان ( برند کرویا)

فروش اینترنتی محصولات درمانی، به آن دلیل برای ما مهم است که می توانیم محصول را با قیمت مناسب به مشترانمان ارائه دهیم و ارتباط مستقیمی برای مشاوره با آنها داشته باشیم. از آنجا که اعتماد به شرکت صرفا به حرف و تبلیغات نیست، ما تصمیم گرفتیم مجوز های شرکت کرویا را در دسترس عموم قرار دهیم. این مستندات با شماره تلفن های درج شده در هر سند قابل پیگیری است. انتشار این محتوا که هر شرکتی سعی در پنهان کردن آن دارد، نشان اعتبار تلاش ۱۵ سال جوانان دغدغه‌مند در شرکت کرویا است که ماحصل این تلاش محصولاتی است که در حال ارائه آن به شما عزیزان می باشیم.