موثر ترین روش درمانی پروستات به روش گیاهی و سنتی

موثر ترین روش درمانی پروستات به روش گیاهی و سنتی

جستجو برای داروهای تازه و موثر در درمان بسیاری از بیماری بخصوص بیماری های مزمن دربین منابع طبیعی و گیاهی و روشهای طب سنتی به شدت در دنیا دنبال می شود ، پروستاتیت  یا هایپر پلازی خوش خیم پروستات  که در اثر تورم غده ای به همین نام در مجرای ادراری آقایان بدلایل مختلف روی می دهد امروزه در طب جدید درمان جدی بجز جراحی و برداشتن این غده ندارد ما در این مقاله مهم ترین روشهای درمانی پروستات به روش گیاهی و سنتی را یاد خواهیم گرفت.

مواد زائد ذخیره شده در بدن

خانه ای را در نظر بگیرید که زباله های موجود در آن چند روز یا چند هفته بیرون گذاشته نشود ، قطعا بوی تعفن و کثیفی همه فضای خانه را خواهد برداشت و تازمانی که اقدامی نکنیم حجم زباله ها روز به روز بیشتر شده و نهایتا دیگر جای زندگی برامون باقی نخواهد ماند .

محل ذخیره زباله های بدن

گیاهان بر خلاف انسان ها محل طبیعی را برای جمع کردن زباله های خود دارند (در محلی به نام واکوئل در داخل سلول )ولی انسان چاره بجز دفع زباله ها و سموم بدن خود از طریق اندامهای دفعی نظیر کبد و کلیه ندارد حال اگر این اندامهای مهم  بدلایل مختلفی مثل تغذیه غلط ، هوای آلوده و کم تحرکی دچار ضعف شوند بدن بناچار زباله ها را باید جایی قرار دهد .

ورم های داخلی بدن محل تجمع زباله های بدن

بروز ورم ها یا همون کیست ها و در شرایط فجیع تر تومور ها نشانه جدی از این است که زباله ها بخوبی از بدن دفع نشده است

دستگاه تناسلی محلی برای بروز کیست ها

دستگاه تناسلی در آقایان و بانوان به لحاظ سردی طبعشان محلی برای بروز ورم ها و کیست ها است در مواقعی رطوبت ها یا بلغم بدن در سطح عضو جمع می شوند و مشکلی به نام کیست تخمدان یا تخمدان پلی کیستیک را به وجود می آورند و در جایی نیز خود اندام متورم شده و از دفع فضولات خود نا توان می ماند و مشکلی به نام پروستات را به وجود می آورد.

داروهای محلل : جدی ترین داروها برای درمان پروستات و کیست

یکسری از داروها در طب سنتی به نام محلل یا همون حل کننده وجود دارند که کارشون بالا بردن حرارت در اندامها و حل کردن یا ذوب کردن کیست هاست و ورم ها  و در درمان این مشکلات به خوبی میشه ازشون استفاده کرد .

فراسیون سفید شناخته شده ترین داروی طبیعی ضد کیست و پروستات

گیاه فراسیون سفید یا گندنای کوهی یا همون گیاه افنان سر یکی از قوی ترین داروهای محلل طبیعی بوده و با تحقیقات علمی امروزه ثابت شده  است که بخوبی از عهده درمان گیاهی کیست و وروم پروستات بر می آید

عصاره فراسیون دارویی بی نظیر برای درمان پروستات در آقایان

فراسیون به خصوص به شکل عصاره به خوبی میتواند با خاصیت گرم کردن و تحلیل برندگی غده پروستات در عرض کمتر از یکماه به حال طبیعی خود بر گرداند و علاوه بر آن عوارض این بیماری نظیر تکرر ادرار و قطره قطره آمده ادرار و خون در ادرار را بخوبی درمان سنتی و گیاهی کند .

درمان گیاهی و طب سنتی تکرر ادرار و خون در ادرار -سالمندان

عصاره فراسیون داروی موثری علیه تکرر ادرار و خون در ادرار و قطره قطره آمدن ادرار

اگر شما هم از مشکلاتی نظیر تکرر ادرار و خون در ادرار و قطره قطره آمدن ادرار عاجز شده اید مصرف عصاره فراسیون به خوبی می تونه شما رو از شر این مشکلات به موثر ترین روش درمان گیاهی و سنتی راحت کند.

عصاره فراسیون جدی ترین و موثر ترین روش درمان پروستات

عصاره فراسیون درمان کننده پروستات در آقایان

بر طبق تحقیقات و نتایج بدست آمده توسط گروه تحقیقاتی کرویا عصاره فراسیون میتونه یکی از جدی ترین و بی عارضه ترین دارو جهت درمان گیاهی و سنتی پروستات و مشکلاتی نظیر تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار به خصوص در سالمندان باشد.

تهیه و تنظیم گروه کرویا

 

27 پاسخ
 1. علی
  علی گفته:

  سلام قبلا مشکل تکرر ادرار وعدم تخلیه کامل ادرارداشتم وبامراجعه به پزشک وتجویز کپسول پروترال واستفاده ازآن تا حدودی این مشکل برطرف شدولی عارضه آن ضعف شدید جنسی وشلی آلت بودکه برای جبران آن پزشک قرص تیافیل ۲۰تجویز نمود که چندان توفیقی حاصل نشدومجبور به عدم استفاده از آنها شدم بعدا باآشنایی این فرآوروه ومشاوره باکارشناستان این محصول راتهیه والان نزدیک به ۶۰ روز است طبق دستور بروشور آن استفاده می کنم ولی متاسفانه مشکل تکرار ادرار و تخلیه کامل ادراربرطرف نشده ودرضمن نسبتاضعف جنسی وشلی آلت درمن دست داده . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  ضمنا این پیام را قبلا فرستادم ولی ظاهرا وبه چه دلیل پیام پاک شده بود.مرسی

  پاسخ
 2. رضا
  رضا گفته:

  باسلام بنده مشکل درد شدید بعد از رابطه جنسی دارم به طوریکه هربار بعد ررابطه باید مسکن های خیلی قوی تاچندروز استفاده کنم آیا این مشکل پروستات بااین دارو بهبود پیدا میکند؟

  پاسخ
 3. مازیار هستم
  مازیار هستم گفته:

  سلام باتوجه به اینکه مراحل تحقیقاتی را گذرونده وازلحاظ نظام پزشکی مشکل نداره
  چرا ازطریق سیستیم درمان وارد داروخانه ها مراکز درمانی ونسخه های پزشکی نمی شود؟

  پاسخ
  • کرویا
   کرویا گفته:

   سلام دوست گرامی
   محصول فوق دارو و مکمل نیست و صرفا یک فراورده گیاهی شبیه عرقیات و دمنوش است و علی رغم داشتن مجوز عموما در عطاریها عرضه می گردد.

   پاسخ
 4. حسنی
  حسنی گفته:

  باسلام
  عمل قلب باز انجام داده ام وازداروی فشار خون نیز استفاده میکنم. داروی مربوطه ضرری به بنده نداره؟

  پاسخ
 5. رضا
  رضا گفته:

  سلام. در هیچ جایی از اثر گیاه فراسیون بر روی پروستات اطلاعاتی در دست نیست . اگر این دوره مصرف شد و نتیجه ای حاصل نشد آیا کسی جوابگو هست؟

  پاسخ
  • کرویا
   کرویا گفته:

   با سلام و تشکر از نظر شما
   کاربرد درمانی عصاره فراسیون بر روی پروستات حاصل بررسی و تحقیقات این شرکت بوده و به همین خاطر در سایر سایت ها که غالبا مطالب دست اول علمی منتشر نمیکنند اثری از این مورد کاربرد دمانی نیست
   مصرف هیچ دارو یا فراورده ای اعم از گیاهی و شیمیایی همراه با تضمین درمان نیست علی رغم اینکه ده ها نفر از مصرف این محصول رضایت کامل داشتند

   پاسخ
   • علی
    علی گفته:

    سلام من مدتی بدلیل پروستات خوش خیم وعدم تخلیه کامل مثانه وبعضا تکرر ادرار برای درمان آن از کپسول پروترال۰/۴(تامسولوسین هیدروکلراید)استفاده می کردم که بعد ازمدتی متوجه ضعف شدیدقوای جنسی وعدم تحرک و سفتی آلت شدم که پس از مراجعه به پزشک برای جبران این ضعف قرص تیافیل ۲۰تجویز کردولی تاثیری نداشت ومجبور به عدم استفاده از کپسول راشدم .
    سوال:
    ۱- حال استفاده ازاین فراورده آیامشکل پروستات را در۴۰یا۶۰روز حل می کند؟
    ۲- آیاپس از ۴۰روز نیاز مجددبه استفاده ازاین دارو نمی باشد؟

    ۳- وآیا استفاده ازاین محصول مشکلی در قوای جنسی پیش نمی آید ؟
    ممنون می شوم پاسخ دهید

    پاسخ
    • کرویا
     کرویا گفته:

     با سلام
     اتفاقا محصول ما در عین درمان پروستات ، کمک زیادی به قوای جنسی می کند به دلیل اینکه محرک ترشح هورمون مردانه است . بسته به ورم پروستات شما طول درمان ممکن است متغیر باشد ، اکثر موارد با یک طول دوره 40 روزه درمان می شوند اما مواردی هم داشتیم که نیاز به استفاده بسته دوم داشته اند.

     پاسخ
  • کرویا
   کرویا گفته:

   با سلام
   بسته درمانی پروستات از عصاره گیاه فراسیون سفید تشکیل شده که ویژگی اصلیش از بین بردن ورم های داخلی بدن به ویژه در دستگاه تناسلی مردان و زنان است که در خانم ها بخوبی کیست رو از بین می بره و در اقایان ورم خوش خیم پروستات

   پاسخ
  • کرویا
   کرویا گفته:

   با سلام
   مدت درمان بین 40 روز تا 60 روز متغیر است و اثرات درمانی خوبی بجا میگذارد

   جهت سفارش با شماره تلفن 09120477121 تماس بگیرید

   پاسخ
  • کرویا
   کرویا گفته:

   با سلام
   مدت درمان بین 40 روز تا 60 روز متغیر است و اثرات درمانی خوبی بجا میگذارد

   جهت سفارش با شماره تلفن 09120477121 تماس بگیرید

   پاسخ
 6. امیر
  امیر گفته:

  سلام خدمت شما.من دو سال پیش عمل وارکوسل داشتم چند مدتی هست که مشکل تورم دوباره بوجود اومده الان این دارویی که پیشنهاد دادین مشکل تورم حل میکنه،؟

  پاسخ
  • کرویا
   کرویا گفته:

   با سلام
   مدت درمان بین 40 روز تا 60 روز متغیر است و اثرات درمانی خوبی بر روی تورم پروستات بجا میگذارد

   جهت سفارش با شماره تلفن 09120477121 تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *