Empty cart

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

قطره پروپولیس کرویا

آشنایی با عصاره پروپولیس یا بره موم

بره موم یا پروپولیس

در این مقاله این سوالات را پاسخ میدهیم: بره موم یا پروپولیس چیست؟ خواص درمانی آن چه مواردی است؟ عصاره بره موم کرویا چه خواصی دارد؟

پروپولیس چیست؟

پروپولیس (بره موم) یک ماده طبیعی است که توسط زنبور عسل تولید می شود. این ماده یکی از دیگر فراورده های زنبور عسل است که در کنار عسل و ژل رویال در کندو تولید می‌شود. پروپولیس سرشارترین منبع فلاونوئید در جهان است. این ماده تقویت کننده سیستم ایمنی، ضد سرطان، التهاب و عفونت می باشد. این ماده با تقویت ساختار سیستم ایمنی بدن 2.5 برابر آنتی بیوتیک ها تاثیرگذار است.

 

خواص درمانی پروپولیس

پروپولیس حاوی فلاونوئید است و فلاونوئید ماده ای دارویی با خواص زیر است:

زنبور عسل با آنزیم های درون معده اش این ماده را برای امنیت بهداشتی کندو تولید می کند. این ماده مانع ورود باکتری ها، رشد قارچ ها و ویروس ها می شود.

خواص قطره پروپولیس

این محصول درمانی حاوی بره موم می باشد. خاصیت عصاره پروپولیس(بره موم) بدین شرح است:

قطره پروپولیس کرویا برای بیماری میکروب معده، تقویت سیستم ایمنی،درمان سینوزیت و… تولید شده است که بیش از 60% مردم ایران به آن مبتلا هستند.

نظر دکتر رزاقی

دکتر کیوان رزاقی، دکترای داروسازی از دانشگاه همدان، پژوهشگر، مخترع و از صاحب‌نظران حیطه داروهای گیاهی در کشور هستند. در این ویدیو نظر ایشان را در مورد بسته درمانی میکروب معده کرویا ببینید.

مشاوره تلفنی کرویا

مشاوره تلفنی رایگان

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد این محصول با وارد کردن شماره تماس خود، کارشناسان شرکت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره میکروب معده

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اطلاعات بیشتر...

برای اطلاعات بیشتر ( نحوه تهیه محصول، میزان استفاده، و… ) در مورد قطره پروپولیس کرویا میتوانید به صفحه محصول قطره پروپولیس کرویا مراجعه کنید. در این صفحه اطلاعات بیشتری وجود دارد. همچنین شما میتوانید این محصول را نیز بصورت مستقیم خریداری کنید

بالا