کرم خارپاشنه کرویا

در این مقاله این سوالات را پاسخ میدهیم: کرم خارپاشنه چیست؟ روند درمانی آن به چه صورت است؟ 

معرفی کرم خارپاشنه کرویا

اختراع کرم خار پاشنه توسط استاد عزتی، مدیرعامل شرکت کرویا، اتفاقی مهم در دنیای ارتوپدی است. بسیاری از جراحی ها با استفاده از این کرم غیرضروری خواهند بود.

کرم خارپاشنه کرویا، محصولی ارگانیک بر پایه مقل ازرق  است که پس از سالها تحقیق و فعالیت آزمایشگاهی در شرکت کرویا ابداع شده است.

خواص کرم خارپاشنه

فراورده ساخته شده توسط شرکت فناور بادرنگ طب کوهستان، که حاصل سال ها مطالعه و تحقیق بر روی منابع دارویی موجود در طبیعت و بهر گیری از منابع دست اول طب سنتی مانند کتاب قانون ابن سینا است، منجر به اختراع کرمی با استفاده از عصاره صمغ گیاه مقل ازرق (Guggul extract) گشته است که اثرات حیرت انگیز خود را بر روی درمان این عارضه ظاهر می‌کند و در طی مدت کوتاهی باعث تسکین درد و التهاب و بهبودی کامل عارضه می‌شود.

نحوه اثر بخشی محصول

بعلت مواد موثره موجود، مصرف کرم باعث گرم شدن موضعی شده و از این طریق گردش خون موضعی را زیاد می‌کند و تغذیه بافت اطراف موضع را بهبود می‌بخشد. همچنین سبب ترمیم رباط کف پاشنه پا می گردد. این کرم با جذب از کف پا، با نرم کردن و نهایتا حل کردن توده های سخت آهکی–کلسیمی و اثرات ثابت شده ضد التهابی باعث بهبود و برطرف شدن عارضه خار پاشنه می‌گردد. این محصول برای درمان درد های با منشا معلوم یا نامعلوم موجود در کف و پاشنه پا به علت برطرف کردن التهاب و ایجاد گردش خون، کابردی است.

ویدیو معرفی کرم خارپاشنه

در این ویدیو توضیحاتی در خصوص عارضه خارپاشنه و کرم درمانی کرویا و چگونگی اثر بخشی این محصول اطلاعات جامع و مفیدی داده شده است.

ویدیو معرفی محصول در شبکه خبر

مشاوره تلفنی کرویا

مشاوره تلفنی رایگان

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد این محصول با وارد کردن شماره تماس خود، کارشناسان شرکت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره خارپاشنه

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

اطلاعات بیشتر...

برای اطلاعات بیشتر ( نحوه تهیه محصول، میزان استفاده، و… ) در مورد کرم خارپاشنه کرویا میتوانید به صفحه محصول کرم خارپاشنه کرویا مراجعه کنید. در این صفحه اطلاعات بیشتری وجود دارد. همچنین شما میتوانید این محصول را نیز بصورت مستقیم خریداری کنید.