درمان خار پاشنه با پماد خار پاشنه کرویا

درمان خار پاشنه با پماد خار پاشنه کرویا

خارپاشنه (Heel spur) یکی از مشکلات شایع امروزی است که روز به روز بیشتر می شود. متاسفانه به دلیل عدم آگاهی، این بیماری افراد بیشتری را راهی تخت جراحی میکند. طی سالها تحقیق و توسعه، شرکت بادرنگ طب کوهستان موفق به اختراع پماد خار پاشنه شد که شما را از جراحی بی نیاز می کند. [مطالعه متن خبر رسمی اختراع]، برای آشنایی با این پماد، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

خار پاشنه چیست؟

خار پاشنه یک زائده‌ی استخوانی است که روی سطح زیرین استخوان پاشنه‌ی پا (کالکانئوس) تشکیل می‌شود. خار پاشنه بر اثر رسوب کلسیم در قسمت تحتانی استخوان پاشنه ایجاد می‌شود. تشکیل این خار استخوانی در مدت زمان طولانی اتفاق می افتند. علت آغاز شدن این پروسه‌ی تشکیل زائده‌ی استخوانی، می‌تواند کشیدگی یا پارگی رباط یا، و یا کشیدگی فاسیای پلانتار (رباط پهن کف پا) باشد.

در بیانی دیگر، زمانی که رباط کف پای شما آسیب دیده باشد، بدن برای ترمیم این آسیب دیدگی، با تشکیل رسوب کلسیم و ایجاد بافتی سخت و استخوانی، جای بافت آسیب دیده را میگیرد و بدین ترتیب، خارپاشنه شکل میگیرد.

علائم و نشانه های خار پاشنه

این بیماری می تواند کاملا پنهان شکل گیرد. بدین معنا که در دوره شکل گیری هیچ نشانه قابل توجهیه از خودش نشان ندهد. اما پس از مدتی علائم خاص خود را نشان میدهد:

  • درد تیز و تیرکشنده در پا مخصوصا کف پا؛
  • پس از بیداری، اولین قدم های صبح، درد دارد؛
  • درد کف پا با راه رفتن و تحرک آرام تر می شود؛

این درد و این بیماری، به آرامی شدت پیدا می کند. تا جایی که راه رفتن ناممکن می شود. برای پیشگیری از تشدید بیماری، بهتر است در صورتی که بدن شما دچار این آسیب ها شده است:

  • آسیب دیدگی رباط کف پا
  • ضربه های جدی به کف پا
  • ترک های عمیق پاشنه و کف پا
  • در هایی با ریشه نامعلوم در کف پا
  • یا تشخصیص خار پاشنه

در صورتی که به هر کدام از این شرایط دچار هستید، در نظر داشته باشید که محصول درمانی شرکت کرویا، (کرم خار پاشنه کرویا) در عمل، تنها راه پیشگیری جدی و درمان خار پاشنه بدون جراحی می باشد. برای جلوگیری از تشدید بیماری و نیاز به جراحی توصیه می کنیم از این محصول استفاده کنید.

پماد خارپاشنه کرویا

پماد خار پاشنه کرویا، به عنوان تنها پماد درمانی برای خار پاشنه در سال 99 در اداره ثبت اختراع به شماره 100338 به ثبت رسید. این محصول کاملا گیاهی بر پایه عصاره طبیعی فراوری و تهیه شده است. این محصول تمامی مجوز های لازم را دارا می باشد. [مطالعه صفحه درباره ما]

مجوز و اعتبارات شرکت کرویا

فراورده ساخته شده توسط شرکت فناور باد رنگ طب کوهستان که حاصل سال ها مطالعه و تحقیق بر روی منابع دارویی موجود در طبیعت و بهر گیری از منابع دست اول طب سنتی مانند کتاب قانون ابن سینا است، منجر به اختراع کرم ای با استفاده از عصاره صمغ گیاه مقل ازرق (Guggul extract) گشته است. پماد خار پاشنه کرویا، اثرات حیرت انگیز خود را بر روی درمان این عارضه ظاهر می کند و در طی مدت کوتاهی باعث تسکین درد و التهاب و نهایتا بهبودی کامل عارضه می شود.

خرید پماد خار پاشنه کرویا

برای تهیه این محصول می توانید بصورت مستقیم از طریق سایت کرویا اقدام کنید. پس از خرید، محصول بصورت پستی درب منزل شما ارسال می شود. در صورتی که درباره این بیماری و این محصول هرگونه شک و ابهامی دارید می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت ما استفاده کنید.

با تشکر، تیم کارشناسان کرویا