درمان گیاهی و قطعی هلیکوباکتر پیلوری معده بدون عوارض

بسته درمان گیاهی هلیکوباکتر کرویا

هلیکوباکتر پیلوری چیست؟

هلیکوباکتر پیلوری یا میکروب معده، نوعی باکتری است که بیش از نیمی از مردم جهان را آلوده کرده است. این میکروب مقاوم به درمان است. درمان آن ممکن است سالها طول بکشد. این بیماری از نوعی باکتری مارپیچی در معده و سیستم گوارشی ایجاد می شود که گونه ای از هلیکوباکتر ها هستند.

بیماری-هلیکوباکتر-پیلوری-چیست

از کجا متوجه شویم هلیکوباکتر داریم؟ علائم هلیکوباکتر چیست؟

بیماری هلیکوباکتر پیلوری از دو طریق قابل تشخیص است. راه اول آزمایش دادن است که به راحتی متوجه این بیماری خواهید شد. اما از آنجایی که علائم این بیماری قابل تشخیص است؛ اگر یک یا چند مورد از موارد زیر را دارید احتمالا شما دجار هلیکوباکتر پیلوری هستید:

  • حالت تهوع و درد و سوزش معده
  • نفخ یا آروغ زدن
  • در مواردی استفراغ یا دل درد شدید

اگر این علائم بیش از چند روز طول بکشد ممکن است شما دچار این باکتری شده باشید. متاسفانه خیلی ها این علانم را نادیده میگیرند و اقدام به خود درمانی می کنند. مصرف شیر، سیر تازه و آنتی بیوتیک ها ممکن است بصورت مقطعی درد را آرام کند. اما متاسفانه این باکتری مقاومت به درمان پیدا میکند و در مواردی تشدید می شود که نیاز به درمان جدی تر دارند.

عوارض هلیکوباکتر چیست؟ اگر درمان نشود چه اتفاقی می افتد؟

این باکتری در صورتی که درمان نشود پس از مدتی به غشاء معده آسیب می زند. سپس موجب عفونت معده می شود. در صورتی که این آسیب جدی تر باشد، زخم معده آغاز می شود. زخم معده، درمانی طولانی و سخت دارد. اما نکته مهم اینجاست که این بیماری دلیل اصلی سرطان معده در جهان است. آسیب های مکرر و طولانی این باکتری در معده، ایجاد سرطان می کند. توصیه می کنیم این بیماری را جدی بگیرید و هرچه سریعتر اقدام به درمان کنید.

آیا هلیکوباکتر پیلوری یا میکروب معده درمان گیاهی دارد؟

از آنجایی که هلیکوباکتر، بیماری مقاوم به درمان است با مصرف آنتی بیوتیک ها علاوه بر طولانی شدن دوره درمان، عوارض زیادی در بلند مدت در بدن ایجاد می شود. از این رو در شرکت کرویا تلاش داشتیم طی 15 سال تحقیق و پژوهش از بره موم زنبور عسل استفاده کنیم و درمانی برای این بیماری تولید کنیم که هم اکنون این محصول در دسترس شماست. برای اطلاعات بیشتر نظر دکتر رزاقی را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

بسته درمان گیاهی هلیکوباکتر کرویا چیست؟

این بسته درمانی شامل 4 عدد قطره بره موم زنبور عسل ( پروپولیس ) می باشد که با میزان ماده مواثر بالا در یک بسته بندی در نظر گرفته شده است. بره موم طیق آخرین تحقیقات روز دنیا، قوی ترین ماده با خاصیت آنتی بیوتیکی است. این ماده را زنبور عسل در کندو تولید می کند. با استفاده از یک دوره درمانی که شامل 4 شیشه دارو در 40 روز می شود، طیف وسیعی از عفونت ها در بدن برطرف می شود و سیستم ایمنی بدن تقویت می شود. این محصول درمان قطعی هلیکوباکتر پیلوری یا میکروب معده می باشد.

  • نحوه مصرف: میزان 15 تا 20 قطره در یک فنجان آبگرم 2 تا 3 بار در طول روز قبل از مصرف غذا میل گردد.
  • طول دوره مصرف: 40 روز است که یک بسته درمانی برای مصرف این 40 روز پیش بینی شده است.
  • احتیاطات مصرف: مصرف عصاره برای کودکان زیر 3 سال توصیه نمی شود و برای زنان باردار بصورت مصرف داخلی ممنوع است. در مورد تداخلات دارویی تاکنون گزارشی نشده است ، در برخی از افراد ممکن است واکنش های آلرژیک ایجاد کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بره موم، مطالعه کنید: خواص بی نظیر بره موم

درمان قطعی یا مسکن؟

بسته درمانی هلیکوباکتر کرویا، درمان قطعی این بیماری است. شما با یک دوره مصرف به راحتی از شر این بیماری خلاص می شوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید که نظرات مدیر عامل شرکت کرویا در مورد محصول می باشد:

چگونه اعتماد کنم؟

مجوز و اعتبارات شرکت کرویا

فروش اینترنتی محصولات درمانی، به آن دلیل برای ما مهم است که می توانیم محصول را با قیمت مناسب به مشتریانمان ارائه دهیم و ارتباط مستقیمی برای مشاوره با آنها داشته باشیم. از آنجا که اعتماد به شرکت صرفا به حرف و تبلیغات نیست، ما تصمیم گرفتیم مجوز های شرکت کرویا را در دسترس عموم قرار دهیم. این مستندات با شماره تلفن های درج شده در هر سند قابل پیگیری است. انتشار این محتوا که هر شرکتی سعی در پنهان کردن آن دارد، نشان اعتبار تلاش 15 سال جوانان دغدغه‌مند در شرکت کرویا است که ماحصل این تلاش محصولاتی است که در حال ارائه آن به شما عزیزان می باشیم. برای دیدن صفحه درباره ما و مجوز ها کلیک کنید: صفحه درباره ما و مجوز ها

نظر مشتریان

در ادامه می توانید نظر برخی مشتریان ما را بررسی کنید. این محصول هم اکنون موفق به درمان هزاران نفر در ایران شده است. در صورتی هرگونه ابهامی میتوانید برای صحبت با ما و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

در صورتی که درباره این محصول یا بیماری خود ابهامی دارید، یا اگر نیاز به صحبت و مشاوره برای درمان خود دارید، میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت کرویا، شماره خود را در زیر وارد کرده و بر روی ثبت بزنید: