Empty cart

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

عصارره مقل ازرق کرویا

فراورده مقل ازرق

آشنایی با فراورده مقل ازرق کرویا

در این مقاله این سوالات را پاسخ میدهیم: مقل ازرق چیست؟ خواص درمانی آن چه مواردی است؟ فرآورده مقل ازرق کرویا چه خواصی دارد؟

عصارره مقل ازرق کرویا

مقل ازرق کرویا

در این مقاله این سوالات را پاسخ میدهیم: مقل ازرق چیست؟ خواص درمانی آن چه مواردی است؟ فرآورده مقل ازرق کرویا چه خواصی دارد؟

مقل ازرق چیست؟

یک صمغ است که در هندوستان میروید و چند سالی است توجه پژوهشگران و پزشکان سراسر جهان را به خود جلب کرده است. درباره مقل حدود 800 مقاله بین المللی نوشته شده و هم اکنون داروهای متنوعی از این صمغ تولید می شود. به نام انگلیسی Guggul هم شناخته می شود. ویژگی ای که این ماده را جذاب میکند، خواص شگفت انگیز در سلامتی و تندرستی است. از این رو پس از سالها پژوهش آکادمیک، شرکت دارویی کرویا، اقدام به تولید فورمولاسیونی از این ماده دارویی به نام ” فراورده مقل ازرق کرویا ” کرده است.

خواص و تاثیرات

برای توضیح خواص مقل ازرق، ابتدا توضیح میدهیم که چرا این خواص اهمیت دارد.

مواد دارویی موجود در مقل ازرق، مشکلات ریشه ای در بدن را هدف قرار میدهند. در پژوهش های علمی متعدد، مشخص شده است که خواص متعددی در این ماده وجود دارد. دلیل این تنوع خواص برطرف کردن مشکلات ریشه ای است. به مثال زیر توجه کنید:

فردی به دچار سکته قلبی شد، علت سکته قلبی وی چربی خون بود. چربی خون موجب مسدود شدن رگ های خون رسان به قلب وی شده بود. ریشه این علت عدم توانایی کبد در پاکسازی خون بوده است.

طبق مثال بالا روشن شد که پاکسازی خون مشکل ریشه ای بوده است. هم اکنون توجه شما را به خواص مقل ازرق جلب میکنم:

 1. لایه برداری و بازکنندگی: این دارو حاوی موادی است که موجب لایه برداری مواد رسوبی در نواحی مختلف بدن می شود، در نتیجه موجب بازکنندگی در رگ ها، اندام و… می شود.
 2. حل کنندگی: این دارو توان حل کردن مواد در خود را دارد. مواد تشکیل دهنده این صمغ با ایجاد حرارت موجب حل شدن چربی ها، فضولات بدن، رسوبات خونی و… می شود. ورم ها، کیست ها، التهاب ها ناشی از تجمع موادی در بدن هستند که بدن ما نتوانسته آنها را حل کرده و دفع کند.

در نتیجه این ماده دارویی*، دارای این دو خاصیت ریشه ای می باشد. بر این اساس به کاربرد مقل ازرق در ادام، می پردازیم.

 

کاربرد و استفاده

در ادامه بصورت تیتر وار به خاصیت های مقل می پردازیم و بصورت خلاصه توضیح میدهیم که هر کدام از این خاصیت ها به چه دلیلی وجود دارند:

 1. تقویت شش ها و درمان سرفه های کهنه: به علت خاصیت لایه برداری و بازکنندگی
 2. رفع سیاهی زیر چشم: به علت حل کنندگی رسوبات و کاهش غلظت خون زیر پوست چشم
 3. تقویت روده، درمان نفخ و ورم شکم: باعث نرم شدن فعالیت روده ها می شود
 4. قائده آور: به علت خاصیت روان کنندگی و پاک کنندگی خون
 5. درمان انواع کیست، از جمله کیست تخمدان: به علت حل کنندگی تجمع مواد دفعی
 6. درمان بواسیر: به علت حل کنندگی لخته خون و تجمع رسوبات ناحیه مقعد
 7. درمان واریکوسل: به علت رقیق کردن خون و بازکردن عروق منتهی به بیضه
 8. سنگ کلیه: به علت خاصیت لایه برداری، به داخل سنگ نفوذ کرده و آن را حل میکند
 9. کاهش کلسترول بد: به علت خاصیت حل کنندگی
 10. رماتسیم: خاصیت کاهنده درد، برطرف کننده التهاب مفاصل به علت حل کنندگی

این کاربرد ها به علت دو خواص مقل ازرق است. با درک بیشتر حل کنندگی و بازکنندگی مقل، میتوان کاربرد های آن را در بدن پیدا کرد. در صورت علاقمندی مقاله تخصصی در مورد مقل ازرق را مطالعه کنید.

چرا مقل ازرق شناخته شده نیست؟

مقایسه انواع مقل

پس از بررسی و تحقیق در مورد انواع مقل ازرق، این سوال در ذهن ما پیش می آید که چرا این ماده با این خواص پاک کنندگی و ویژگی های مفیدی که برای بدن دارد، به اندازه کافی در کشور ما شناخته شده نیست. دلیل این امر بسیار ساده است.

به تصویر بالا دقت کنید. در سمت راست مقل ازرق خالص و در سمت چپ نمونه ای از مقل ازرقی که در بازار ایران یافت می شود آورده شده است. متاسفانه این صمغ به علت سختی جمعاوری همیشه همراه با خاک، خاشاک، چوب، فضولات و… همراه است. طی یک بررسی در شرکت دانش بنیان بادرنگ طب، نمونه ای مقل که در عطاری های تهران خریداری شده بود حاوی 30 درصد ناخالصی بود. یعنی از هر 100 گرم، 30 گرم سنگ ریزه، چوب، خاک و فضولات حیوانی در آن وجود داشت. (در تصویر بالا ناخاصلی ها کاملا مشخص است)

به این علت مصرف مقل دارای مضرات فراوانی است. خوشبختانه در کشورمان چندسالی است راهکاری برای تهیه مقل با کیفیت وجود دارد که دستاورد پژوهش های مهندس عزتی رنجبر (مدیر شرکت دانش بنیان کرویا – شرکت دارویی بادرنگ طب) می باشد که هم اکنون در قالب محصول ” مقل ازرق کرویا ”  قابل خریداری کردن در برخی عطاری ها، سایت کرویا و برخی داروخانه ها موجود است.

برتری مقل ازرق کرویا

اطلاعات عصاره مقل ازرق

در تیم تحقیقاتی شرکت بادرنگ طب کوهستان، مستقر در پارک علم و فناوری و با حمایات ستاد فناوری کشور، تحقیقاتی انجام شد و روشی برای تصفیه و خالص سازی مقل ابداع شده است. مقل ازرق کرویا، هم اکنون قابل خریداری است.

تفاوت های محصول کرویا با مقل موجود در بازار:

 1. مواد اولیه تازه و با کیفیت از بهترین تولیدکنندگان هندوستان
 2. ابتکار در فراوری، در نتیجه هضم و جذب آن راحت و کامل خواهد بود
 3. عاری از هرگونه ناخالصی مانند خاک و چوب و …
 4. دارای سیب سلامت و مجوز های بهداشتی تحت نظارت ستاد فناوری
 5. تنظیم دوز درمانی و دستور مصرف استاندارد برای تاثیر صحیح 
 6. قیمت بهینه تر نسبت به حجم برابر مقل بصورت جامد
 7. فورموله شده بصورت شربت و راحتی استفاده
مشاوره تلفنی کرویا

مشاوره تلفنی رایگان

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد مقل ازرق کرویا با وارد کردن شماره تماس خود، کارشناسان شرکت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره مقل ازرق

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اطلاعات بیشتر...

برای اطلاعات بیشتر ( نحوه تهیه محصول، میزان استفاده، و… ) در مورد مقل ازرق کرویا میتوانید به صفحه محصول عصاره مقل ازرق کرویا مراجعه کنید. در این صفحه اطلاعات بیشتری وجود دارد. همچنین شما میتوانید این محصول را نیز بصورت مستقیم خریداری کنید

بالا

تخفیف ویژه و مشاوره رایگان فقط برای شما 😎

دریافت این تخفیف و مشاوره تلفنی با کارشناسان شرکت کرویا، شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد کرد و ثبت کنید:

مشاوره مقل ازرق

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .