درمان کیست تخمدان با فراورده گیاهی فراسیون سفید کرویا

درمان کیست تخمدان با فراسیون سفید

کیست تخمدان، کیسه هایی پر از مایعات درون یا سطح تخمدان هستند. این بیماری معمولا علائم خاصی ندارند. برخی از کیست ها در صورت ترکیدن می توانند ایجاد مشکل جدی کنند، بانوان باید بصورت دوره ای تحت آزمایش و نظارت متخصص مامایی باشند تا در صورت ابتلا به این بیماری سریعا درمان را آغاز کنند.

فرایند تخمک گذاری

تخمک ها توسط واکنشی هورمونی آزاد می شوند. تخمک ها درون غشائی به نام فولیکول در فرایند ماهانه بانوان بالغ می شوند و سپس با پاره شدن فولیکول، تخمک آزاد می شود. اختلالاتی در آزاد سازی تخمک یا فعالیت تخمدان می تواند ایجاد کیست کند. در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

انواع کیست تخمدان

کیست ها تخمدان بنا به نحوه شکل گیری به دسته بندی های مختلف مانند : 1) کیست فولیکولی، 2) کیست درموئید، 3) کیست خونی، 4) کیست جسم زرد، 5) کیست اندومتریوئید، 6) کیست آدنوما … هم کدام از این کیست ها می تواند برای بانوان مشکل ساز باشد، باعث نازایی شود یا نیاز به جراحی داشته باشد. برای جلوگیری از تشدید وضعیت کیست، درمان فورا باید آغاز شود.

علائم کیست تخمدان

این بیماری می تواند بدون علائم باشد. در نتیجه اهمیت دارد همه بانوان باید بصورت دوره ای تحت آزمایش و بررسی توسط متخصص مامایی قرار بگیرند. با این حال ممکن است کیست تخمدان علائم زیر را داشته باشد:

 • درد ناشی از بادکردگی، ورم یا فشار زیر شکمی (خفیف و مقطعی یا شدید)
 • درد همراه با حالت تهوع و استفراغ ناشی از پیچش تخمدان به علت کیست
 • در صورتی که کیست بترکد، درد ناگهانی و شدید

در برخی افراد علائم دیگری دیده می شود که کمتر اتفاق می افتد اما باید به آن توجه شود:

 • درد در ناحیه لگنی
 • درد خفیف در ناحیه کمر و ران پا
 • مسدود شدن مثانه یا روده
 • احساس درد در طول رابطه جنسی
 • بالا رفتن غیر قابل توجیه وزن
 • درد در طول دوره قاعدگی
 • خونریزی غیر طبیعی واژینال
 • حساس شدن سینه ها (پستان)
 • تکرر ادرار

در صورت بروز علائم لازم است، سریعا برای درمان اقدام کنید. عدم درمان کیست می تواند عوارض جدی ای برای بیمار ایجاد کند.

عوارض کیست تخمدان

تمامی بانوان در طول زندگی کیست تخمدان را تجربه می کنند. این کیست ممکن است خفیف باشد و به راحتی درمان شود و یا وخامت داشته باشد. دلیل مشخصی برای شکل گیری این بیماری وجود ندارد در نتیجه بهترین روش پیشگیری اطلاع به موقع از مراحل اولیه است تا سریعا درمان شود.

در صورتی که این بیماری به موقع درمان نشود، عوارض متعددی را ایجاد می کند. در صورت عدم درمان به موقع ممکن است، کیست سرطانی شود. از دیگر عوارض می توان به نیاز به جراجی لاپاراسکوپی اشاره کرد که طی فرایندی کیست از بدن خارج می شود. در صورت شدت گرفتن یا سرطانی شدن کیست نیاز به جراحی هیسترکتومی باشد که طی آن رحم بصورت کامل از بدن خارج می شود.

همیشه توصیه ما به بیماران، استفاده از درمان های طبیعی کیست تخمدان به علت نداشتن عوارض است. در ادامه پیشنهاد شرکت کرویا برای درمان این بیماری را به شما معرفی می کنیم.

بسته درمان کیست تخمدان کرویا

بسته درمانی شرکت کرویا شامل 4 عدد عصاره فراسیون سفید می باشد. این فراورده که در شرکت کرویا تولید شده است. فراسیون سفید با اثر بر اورام داخلی (ورم های داخلی) و از بین بردن ریشه و عامل بیماری موجب درمان کیست تخمدان می شود.

مجوز و اعتبارات شرکت کرویا

این محصول دارای مجوز فناوری، مجوز بهداشت، مجوز بین المللی حلال و دیگر مجوز های لازم می باشد. تا کنون افراد بسیار زیادی در کشور عزیزمان با استفاده از این محصول موفق به درمان کیست تخمدان شده اند. توصیه می کنیم به جای استفاده از داروهای شیمیایی، از این محصول گیاهی بدون عوارض برای درمان کیست تخمدان خود استفاده کنید.

خرید و دریافت مشاوره

برای خرید بسته درمانی تقویت سیستم ایمنی بدن کرویا، می توانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:

 1. خرید مستقیم از سایت با پرداخت امن و تحویل درب منزل
  [ برای ورود به صفحه خرید کلیک کنید ]
 2. تماس تلفنی برای خرید و مشاوره قبل از خرید
  [ با شماره ثابت 02188950150 یا همراه 09383717557 تماس بگیرید ]

با تشکر از شما، کارشناسان شرکت کرویا