بسته درمانی پروستات آقایان

بسته درمانی پروستات کرویا

بیماری پروستات شایع ترین بیماری آقایان در سنین میان سالی است. این بیماری موجب بزرگی بیش از اندازه غدد پروستات شده و با مسدود کردن مجرای ادار، مانع دفع ادرار می شود. ما در شرکت بادرنگ طب (برند کرویا) موفق به تولید محصولی درمانی شده ایم که توانسته است تا کنون هزاران نفر را از شر این بیماری خلاص کند. در ادامه به بررسی درمان پروستات شرکت کرویا می پردازیم.

نشانه های بیماری پروستات

این بیماری با تکرر ادرار و سختی دفع ادرار همراه است. در سنین بیش از 45 سال شایع است اما در آقایان جوان نیز ممکن است رخ دهد. در صورتی که هر یک از علائم زیر را دارید ممکن است دچار بزرگی پروستات باشید:

 • مشكل در ادرار كردن، احساس فوریت و یا تكرر ادرار
 • خون در ادرار و یا مایعات دستگاه تناسلی
 • سوزش ادرار یا ادرار دردناك
 • مشكل در فعالیت جنسی طبیعی
 • سفتی و درد متناوب در پایین كمر، لگن یا بالای رانها
 • بند آمدن ادرار یا قطره قطره آمدن ادرار

درمان پروستات با فراسیون سفید

گیاه فراسیون سفید یا گندنای کوهی یا همون گیاه افنان سر یکی از قوی ترین داروهای محلل طبیعی می باشد. با تحقیقات علمی امروزه ثابت شده است که بخوبی از عهده درمان گیاهی کیست و ورم پروستات بر می آید.

فراسیون به خصوص به شکل عصاره، به خوبی میتواند با خاصیت گرم کردن و تحلیل برندگی غده پروستات در عرض کمتر از یکماه به حال طبیعی خود بر گرداند. این محصول علاوه بر آن عوارض این بیماری، نظیر تکرر ادرار و قطره قطره آمده ادرار و خون در ادرار را بخوبی درمان کند.

بر طبق تحقیقات و نتایج بدست آمده توسط گروه تحقیقاتی کرویا عصاره فراسیون میتونه یکی از جدی ترین و بی عارضه ترین دارو جهت درمان گیاهی و سنتی پروستات و مشکلاتی نظیر تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار به خصوص در سالمندان باشد.

اگر شما هم از مشکلاتی نظیر تکرر ادرار و خون در ادرار و قطره قطره آمدن ادرار عاجز شده اید، مصرف عصاره فراسیون به خوبی می تواند شما رو از شر این مشکلات راحت کند.

بسته درمانی فراسیون کرویا

در شرکت کرویا با فراوری عصاره گیاه فراسیون سفید موفقیت به تولید محصولی کاملا طبیعی و بدون عارضه شده‌ایم. شما با یک دوره مصرف این محصول به راحتی از شر بیماری پروستات خلاص خواهید شد.

مجوز و اعتبارات شرکت کرویا

اگر با شرکت کرویا از قبل آشنایی ندارید و تا کنون از محصولات درمانی و گیاهی ما استفاده نکرده اید ممکن است، اعتماد به ما دشوار باشد. به این منظور توصیه می کنیم علاوه بر بررسی صفحه درباره ما [کلیک کنید] اعتبارات شرکت را بررسی کرده و برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرد.

خرید این محصول

برای خرید بسته درمانی تقویت سیستم ایمنی بدن کرویا، می توانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:

 • خرید مستقیم از سایت با پرداخت امن و تحویل درب منزل
  [ برای ورود به صفحه خرید کلیک کنید ]
 • تماس تلفنی برای خرید و مشاوره قبل از خرید
  [ با شماره ثابت 02188950150 یا همراه 09383717557 تماس بگیرید ]

دریافت مشاوره رایگان

در صورتی که درباره این محصول یا بیماری خود ابهامی دارید، یا اگر نیاز به صحبت و مشاوره برای درمان خود دارید، میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت کرویا، شماره خود را در زیر وارد کرده و بر روی ثبت بزنید: