معرفی شرکت کرویا

شرکت دارویی بادرنگ طب کوهستان،حاصل سالها پژوهش و تحقیق خود در  مورد شناسایی و تحقیق داروهای طبیعی و ارگانیک خود را در غالب چند داروی اثر گذار، جدید و منحصر به فرد به جامعه ایران و مردم جهان تقدیم نموده است.

رسالت و ماموریت اصلی ما در این شرکت استفاده از میراث مکتوب و شفاهی پزشکی ایرانی است که وامدار زحمات دانشمندان و حکیمان ایران زمین از دوره پیش از اسلام تا زمان معاصر می باشد.

بازدید از پژوهش های علمی کرویا
بازدید دکتر کشمیری معاون وزیر علوم و دکتر کزازی از فعالیت های پژوهشی

توضیحات مدیرعامل‌شرکت

نام بادرنگ طب برگرفته از کلمه بادرنگ به معنی درخت میوه لیموترش در پارسی قدیم است که اهتمام و علاقه این شرکت را به طب سنتی ایران می رساند و طب کوهستان که نشان علاقه موسسین شرکت را به طب بومی برگرفته از کوهستان ها و طبیعت پاک ایران زمین میرساند.

نام تجاری (برند) ثبت شده ما کرویا است که اصالتا (در قدیم) به معنی زیره سیاه در منابع پارسی قدیم اشاره دارد.

* برای اطلاعات بیشتر ویدیو را مشاهده کنید.

تیم مدیریت بادرنگ طب

با تیم مدیریت شرکت بادرنگ طب (برند کرویا) بیشتر آشنا شوید

مجوز ها و اعتبارات‌بادرنگ طب

تلاش ما ورود به عرصه طراحی و ساخت داروهای گیاهی برای درمان بیماریهای صعب العلاج و‌مزمن بوده که تاکنون طب کلاسیک از عهده درمان قطعی آن بخوبی برنیامده است. 

در این مسیر تمامی پروتوکل های استاندارد تولید محصولات را طی کرده ایم و با هدف ایجاد شفافیت مدارک و مجوزات لازم را منتشر می کنیم.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول در مورد کرویا

بله، تمامی محصولات تولید شده در شرکت بادرنگ طب تماما گیاهی و ارگانیک می باشد. 100% مواد استفاده شده گیاهی می باشند.

تمام تلاش شرکت کرویا بر تولید داروهایی بدون عوارض بوده است. از آنجا که محصولات ما کاملا گیاهی هستند میتوان گفت که هیچگونه عوارضی وجود ندارد. تا کنون نیز گزارشی مبنی بر عوارض نداشته ایم.

برای خرید دو را وجود دارد. یا می توانید بصورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی کرویا خرید خود را انجام بدهید یا به نزدیک ترین داروخانه یا عطاری محل خود مراجعه کنید. از آنجا که پخش محصولات کرویا هنوز در تمامی شهر ها و داروخانه ها موجود نمی باشد، فروش اینترنتی و کارشناسان ما برای خرید غیر حضوری در خدمت شما هستند.

ابتدا وارد صفحه سوالات متداول شوید و به دنبال پاسخ خود باشید. در صورتی که سوال شما در آن صفحه موجود نبود می توانید با شماره پشتیبانی سایت که در بالا و پایین سایت موجود است تماس بگیرید.

تماس با ما

آدرس:

دفتر تهران: 

میدان هروی ، خیابان شهید وفامنش، کوچه جمالی غربی (گیتی سابق)، پلاک 67، مرکز رشد طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دفتر همدان: 

بلوار فرودگاه ، پارک علم و فناوری همدان

تلفن دفتر تهران 02122988559

تلفن دفتر همدان 08132626758

مدیرفروش و اخذ نمایندگی: 09188108515 قاسمی 

– تماس برای پیگیری در ساعات اداری مقدور است.

– قبل از حضور در آدرس دفاتر شرکت برای هماهنگی تماس بگیرید.