شرکت داروسازی بادرنگ طب کوهستان

بسته درمانی میگرن کرویا

میگرن یک بیماری نورولوژیک است که غالباً با سردردهای ضربان دار و شدید شناخته می‌شود. این سردردها در افراد مختلف با اشکال مختلفی می‌تواند بروز کند و علائم مختلفی را بسته به هر فرد داشته باشد ولی معمولاً علائمی چون تهوع و استراغ و حساسیت به نور،صدا و بو می‌تواند در بیشتر افراد بروز کند.

این سردردها در ۶۰ درصد افراد می‌تواند با مرحله پیش نشانه بدون علامت همراه باشد و سپس علائم آن بسته به سن و فیزیک بدنی هر فرد بروز کند. علائم سردردهای میگرنی می‌تواند از ۴ ساعت تا ۷۲ ساعت طول بکشد. در ادامه اسپری گیاهی کرویا برای درمان میگرن به شما معرفی میکنیم.

 

درمان سردردهای میگرنی

سردردهای میگرنی درمان مشخصی ندارند و داروهایی که معمولاً تجویز می‌شود برای تسکین بیمار و کاهش علائم فرد تجویز می‌گردد. البته مدت‌ها است که در طب سنتی از داروهای مختلفی برای درمان و یا تسکین سردردهای میگرنی استفاده می‌شود و هرکدام از این درمان‌ها بسته هر فرد می‌تواند نتیجه‌بخش و یا فاقد نتیجه رضایت‌بخش باشند.

درمان گیاهی میگرن

سردردهای میگرنی درمان مشخصی ندارند و داروهایی که معمولاً تجویز می‌شود برای تسکین بیمار و کاهش علائم فرد تجویز می‌گردد.
البته مدت‌ها است که در طب سنتی از داروهای مختلفی برای درمان و یا تسکین سردردهای میگرنی استفاده می‌شود و هرکدام از این راهکارها بسته هر فرد می‌تواند نتیجه‌بخش و یا فاقد نتیجه رضایت‌بخش باشند. درمان‌های گیاهی زیادی برای میگرن وجود دارد که یکی از آن‌ها اسپری گل محمدی کرویا برای میگرن است.

گل محمدی نام نوعی گل رز است که درختچه‌های آن بومی رشته‌کوه‌های البرز است. از این گل در صنایع دارویی و عطرسازی استفاده‌های بسیاری می‌شود. از گل محمدی در طب سنتی ایران استفاده‌های بسیار می‌شود. ازجمله مصارف دارویی آن می‌توان به درمان مشکلات گوارشی چون یبوست، مشکلات رماتیسمی، بیماری‌های قلبی، تقویت اعصاب و رفع انواع سردرد اشاره کرد.

پک درمانی میگرن کرویا

مجموعه دو عددی اسپری گل محمدی کرویا با دارا بودن تأییدیه از سازمان غذا و دارو یکی از درمان‌های مؤثر و مفید در مورد سردردهای میگرنی بدون دخالت هرگونه مسکن با عوارض متعدد است. مشکلات و اختلالات خواب: یکی از مواردی که می‌تواند باعث شود میگرن و سردردهای عصبی عود کنند و فرد را در وضعیت بدی قرار دهند اختلالات خواب است. مشکلات خواب نقش مهمی در سلامت سیستم اعصاب ایفا می‌کنند و همچنین عدم وجود خواب کافی می‌تواند فرد را در وضعیت بدتری قرار دهد. اسپری گل محمدی کرویا خوراکی است. شما با استفاده زیر زبانی از این این اسپری می توانید به مشکلات خواب خود نیز کمک کنید. از این طریق علاوه بر تقویت سیستم اعصاب و رفع خستگی افراد در طول روز به مشکلات میگرنی افراد هم کمک کند.

خرید بسته دوتایی اسپری میگرن کرویا

برای خرید این محصول، می‌توانید از طریق راه‌های زیر اقدام کنید:

  • خرید مستقیم از سایت با پرداخت امن و تحویل درب منزل
    (برای ورود به صفحه خرید کلیک کنید)
  • تماس تلفنی برای خرید و مشاوره قبل از خرید
    با شماره ثابت ۰۲۱۸۸۹۵۰۱۵۰ یا همراه ۰۹۳۸۳۷۱۷۵۵۷ تماس بگیرید.

با تشکر از شما، کارشناسان شرکت کرویا